Vjen bashkëpunimi nga Sabri e Ermal Fejzullahu Dyshja babë e biri, Ermali dhe Sabri Fejzullahu kanë sjellë bashkëpunimin e tyre të parë.

“Nostalgjia” quhet kënga e dyshes e cila është e zhanrit baladë.

Paralajmërimi për këtë është bërë muaj më parë, ndërkaq fansat me padurim e kanë pritur këtë.Më poshtë mund ta ndiqni këngën.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here