bigmamaKëtë vit sigurisht që do ta shihni më shpesh nëpër ekranet telvizive, për shkak se ka menduar që të rikthehet akoma më fuqishëm, sepse ka muaj që fansat e saj nuk kanë dëgjuar ndonjë këngë të re.

Big Mama e ka marrë shumë seriozisht këtë vit, saqë ka ndryshuar look dhe do të shfaqet kështu siç e sjellim ne këtë radhë, flokë më të shkurtër dhe kaçurrelë, një grim më i lehtë, ndryshe nga çfarë ka preferuar më herët – me flokë më të gjatë e të rregulluar më ndryshe, si dhe me grim të tepruar.

Burimi: vipat.info

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here