Fjolla Morina ka bërë një paraqitje provokuese.

Fjolla Morina ka publikuar disa imazhe në Instagram, në të cilat shfaqet atraktive si çdo herë.

Këngëtarja kishte veshur një fustan të zi, i cili ishte shumë i hapur tek gjoksi dhe ia zbulonte shumë këtë pjesë të trupit.

Fjolla është argëtuar në një klub nate, ndërsa dukej joshëse në fustanin provokues.

Fjolla Morina ka bërë një paraqitje provokuese.

Fjolla Morina ka publikuar disa imazhe në Instagram, në të cilat shfaqet atraktive si çdo herë.

Këngëtarja kishte veshur një fustan të zi, i cili ishte shumë i hapur tek gjoksi dhe ia zbulonte shumë këtë pjesë të trupit.

Fjolla është argëtuar në një klub nate, ndërsa dukej joshëse në fustanin provokues.

Kujtojmë që projekti i fundit nga Fjolla Morina është “Fustani”, ndërsa po punon rreth këngëve të reja.

Image


PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here