Në maratonën e Tiranës e zhvilluar gjatë ditës së sotme kanë qene pjesë edhe emra të televizionit dhe jo vetëm.

Përmes postimeve të tyre gazetarja Mira Kazhani, moderatorja Albana Osmani dhe këngëtarja Julka. Në këto foto ato janë shfaqur mjaft të qeshura e duket se e kanë shijuar mjaft maratonën e ditës së sotme. Gjithashtu edhe kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, ka marrë pjesë në maratonë dhe në këtë foto e shohim në një moment relaksi gjatë eventit të sotëm në të cilin kanë pjesë të gjitha moshat./Gazeta Express/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here