Kylie dhe Travis janë në syrin e të gjithëve që pas lajmit të ndarjes së tyre.Çdo...
Biznesmenja e njohur, Kylie Jenner, ka thënë se dëshiron edhe fëmijë të tjerë pos vajzës, Stormi.
Këngëtarja e  njohur, Miley Cyrus, është në lidhje të re të dashurisë me muzikantin australian, Cody...
Këngëtarja e njohur me famë botërore, Rihanna, nuk zhgënjeu fansat me paraqitjen e saj madhështore në...
Gjatë një interviste të dhënë së fundmi, ylli i muzikës pop, Rihanna ka pranuar se ndihet...
Kylie Jenner ka publikuar një shkrim mjaft interesant pas ndarjes nga Travis. Kylie...