Simon Cowell dëshiron që të bëjë pjesë të panelit të mentorëve të talentshow “X Factor” britanik, këngëtaren me origjinë shqiptare Rita Ora. Lajmin e...
Këngëtarja nga Kosova, Eliza Hoxha tanimë është ambasadore nderi për mjedisin në Kosovë. Eliza, së fundmi ka punuar në realizimin e projektit...
Ka përfunduar vizitën e saj në Prishtinë e Tiranë. E këto ditë bukuroshja Afërdita Dreshaj është duke bërë qejf në Turqi. Por duket...
Cozman ka bërë paraqitjen e radhës në llogarinë e tij në Instagram. “Shtëpi e ëmbla shtëpi”, ka shkruar ai përbri fotos, transmeton Indeksonline. Dikur nga...
Të veshur me të njëjtën ngjyrë dhe siç ne kishim paralajmëruar, këngëtarja seksi Zajmina Vasjari dhe reperi i njohur Gold Ag e kanë...
Rita Ora shfaqet tejet femërore në fotografitë e realizuara për revistën ''Complex", por insiston se është më shumë sikur djalë. Këngëtarja 21 vjeçare ka...