Ajo është një nga emrat publike e cila përcjell mesazhe pozitive më shumë se çdokush tjetër. Eni Çobani ka fituar gjithë simpatinë e publikut...
Javët e fundit këngëtarja Jonida Maliqi ka qenë në vëmendjen e mediave për shkak të përfundimit të martesës së saj. Por këngëtarja nuk ka...
  Modelja dhe këngëtarja Morena Taraku konsiderohet si njëra ndër femrat më të bukura shqiptare. Morena përveç bukurisë që ka njihet edhe për linjat e...
Dua Lipa gjithnjë e më tepër po korr sukses me zërin e saj brilant. Këtë herë ajo ka pushtuar kopertinën e revistës “Female”...