Enca Haxhia ka pasur një ditë jo të zakonshme.Ajo ka qenë e temë e mediave rozë për linjat trupore, por kësaj radhe Enca...
Duket mjaft bukur i veshur dhe me stil, aktori i njohur shqiptar, Blerim Destani. Thuhet se ai ka blerë një vilë në Dubai,...
Modelja dhe kёngёtarja Afёrdita Dreshaj ёshtё shumё e dashur pёr publikun dhe ka mjaft ndjekёs nё rrjetet sociale, transmeton parrotlla.net Ajo tashmё ёshtё duke...
Eshte vetem 15 vjec por ka mundur te jete supermodelja shqiptare e cila do te perfaqesoje vendin tone ne garen...
Shkëndije Mujaj thotë se ajo ka një trup “100 për qind më seksi” se trupi i bukuroshes me famë botërore, Kim Kardashian. Këngëtarja, e...
​Dafina Zeqiri e ka lansuar këngën e rradhes me titull "Hate you, love you". Në këtë këngë këngëtarja ka synuar të shfaqet më...