Këngëtarja e njohur shqiptare me famë botërore, Dua Lipa është larguar nga rrjeti social Twitter, për...
E kemi parë shumëherë në poza seksi. Rashel Kolaneci ka hedhur një fotografi...
Taynës i kanë rënë qerpikët. Për shkak të parandalimit të përhapjes së koronavirusit,...
Këngëtarja e njohur shqiptare, Dafina Zeqiri, po i kalon në mënyra të lloj-llojshme ditët në këtë...
Moderatorja dhe këngëtarja Luana Vjollca gjatë sezonës së verës ishte paraqitur me një palë bikine të...
Klaudia Pepa është një ndër balerinat më të suksesshme shqiptare. Talenti i saj tashmë prej disa...