Fifi duket se nuk po ndalet dot! Pas duetit me Young Zerkën, ajo publikoi këngën “Mbidozë”...
Anëtare e Kuvendit të Kosovës, u martua në moshën 17 vjeçare, lindi fëmijë dhe studioi, mori...
Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku janë një ndër çiftet më të dashura të showbizz-it shqiptar.
Elvana Gjata është shkëputur nga muzika për pak kohë, ndërkohë që kohët e fundit këngëtaren e...
Në rrëfimin e gjatë për jetën, Xhensila Myrtezaj zbuloi shumë mbi të, në emisionin “NIN”.
Aktori i është drejtuar me një letër kryetarit të Prishtinës, Shpend Ahmetit. Naser...