Edicioni i tretë i spektaklit “VIP Shpija” do të nisë shumë shpejt dhe shikuesit shqiptarë do të kenë mundësinë ta ndjekin përmes ekranit të platformës Digitalb ku prezantimi i është besuar bukuroshes Jonida Vokshi.

Por cilën do të jenë banorët e shtëpisë? Organizatori Fisnik Vejsa thotë se do të jenë nga fusha të ndryshme të jetës publike.

Banorë do të jetë një aktor i mirënjohur ndërkombëtarisht që është 60 vjeç ashtu sikurse këngëtarja 20 vjeçe. Disa prej tyre janë Shkëndije Mujaj dhe Zhaku, Enver Petrovci, Ronela Hajati, Adelina Tahiri etj.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here