Verë dhe të gjithë e mbajnë vrapin në plazh. Dhe Vip-at shqiptarë, këngëtare, balerina, show girl-e, frekuentojnë plazhin edhe pse angazhimet e tyre artistike ua reduktojnë kohën e lirë.

Por, revista Anabel ka bërë një përzgjedhje të shumë VIP-ave shqiptarë me rrobabanjo në plazh.

Bluetooth sjell kete vit pamjet e nje Rozana Radi tjeter, gjoksin plastik.

Ja ku vijnë disa prej tyre me stilin e tyre spontan, të vecantë dhe tërheqës./BalkanWeb/

Dafina

Ciljeta

Amarda

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here