VIP-at shqiptarë shprehin dhimbjen për sulmet në AleppoSulmet e tmerrshme terroriste që po ndodhin në Aleppo të Sirisë kanë prekur zemrat e shumë njerëzve në botë.

Publikimi i fotografive dhe videove ku shihen të vrarë e të lënduar me lot i kanë bërë edhe shumë fytyra publike shqiptare, shkruan lajmi.net

Genc Prelvukaj, Dorina Geci, Aurela Hoxha, Mario Dedivanovic janë disa nga këta emra që përmes rrjeteve sociale kanë shprehur mllefin për mos intervenim të botës në këtë vend.

1

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here