Violeta Kajtazit vjen me këngën e saj të  re "Ti"Këngëtarja e mirënjohur Violeta Kajtazi ka publikuar së fundmi këngën e saj të titulluat “Ti”, shkruan Parrotlla.

Këngëtarja ka bashkëpunuar me emra shumë të njohur të muzikës, ku teksin e ka përgatitur Bica, muzika dhe orkestrimi është bërë nga Miti Geci, ndërsa për videoklipin është përkujdesur EmraCom-Arkiva Shqip.

Violeta shquhet si mbretëresha e muzikës popullore pasi këngët e saj janë mjaft të pëlqyera.
Cdo këngë e saj krijon një klikueshmëri të madhe e padyshim që edhe ky projekt qe Violeta ka sjellur së fundmi, padyshim qe do të bëjë një bum të madh shikueshmërie.

Ajo këndon jo vetëm në skena të muzikës por meret edhe me ahengje familiare.
po ju lëmë nën ritmet e muzikës së saj e cila do ju pëlqejë shumë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here