Viola Spiro nuk jam singëllViola Spiro në një intervistë për një të përjavshme shqiptare, ka deklaruar se nuk është më singëll. Show girl-i shqiptar, ka pasur një lidhje disa vjeçare me Arjon Muça, i cili u bë i famshëm pas pjesëmarrjes në Big Brother.

Çifti i përfolur i show biz-it, u ndanë para më shumë se një viti dhe gjatë kësaj kohe asnjëri as tjetri, nuk kanë bërë zyrtare asgjë për jetën e tyre private.

Deri në momentin kur Viola në një intervistë për MAD TV dhënë gati një muaj më parë, pranoi se gjatë verës kishte pasur një flirt me futbollistin e kombëtares Bekim Balaj. Nuk ka kaluar shumë kohë nga kjo deklaratë, dhe ja ku Viola pranon se është e lidhur.

A është e mundur që flirti me Bekimin të jetë kthyer në diçka serioze? Apo bëhet fjalë për një njohje fringo të re? Jemi gjithë sy e veshë të mësojmë në vijim.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here