Vin Diesel largohet nga "Fast & Furious"Pas suksesit të padiskutueshëm të Furious 7 dhe ndarjes nga jeta te Paul Walker, të gjithë aluduan se serite e filmit mjaft të pëlqyer do të mbeteshin aty.

Deklarata e fundit e Vin Disel se nuk do të jetë më pjesë e serive për arsye personale gati i dëshperoi fansat, por tashmë është konfirmuar se filmi do të ketë edhe një seri të 8,9,dhe 10.

Pas dilemave se nuk do të ketë më realizime të filmit mjaft të pëlqyer Fast & Furious, tashmë vendimi përfundimtar është marrë. Thuhet gjithashtu se kane nisur regjistrimet dhe të gjithë adhuruaesit e shpejtësise dhe aksionit shumë shpejt do të shijojnë seritë e reja.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here