Vildane Zenelit i nxjerrin problem të pasmet Të gjithë e njohim atë nga të pasmet e saja të mëdha dhe bombastike.Bëhet fjalë për Vildane Zenelin, e cila në postimin e saj të fundit në Instagram është shprehur shumë e sinqertë.

Modelja seksi ka pranuar se të pasmet e saja të mëdha po i nxjerrin telashe, transmeton gazeta Kosova Sot Online.

“Të pasmet e mëdha ju nxjerrin telashe”, ka shkruar Zeneli në postimin në Instagram.

Vildanja nuk është femra e parë që ankohet për të pasme të mëdha pasiqë edhe këngëtarja me famë botërore Jennifer Lopez është ankuar.

Vildane Zenelit i nxjerrin problem të pasmet

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here