Është njëra nga personazhet që me pamjen e saj bënë shumë “bujë” dhe komentohet.

Së fundi, ajo ka publikuar një imazh të ri në llogarinë e saj në “Instagram” duke e shkëputur kështu nga fotosesioni i saj i fundit.

Vildanja dukej shumë provokuese dhe seksi, veshur në bikini teksa po pozonte në Dhërmiun e bukur.

Ndryshe, Vildanja dukej e mahnitshme.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here