Vildane Zeneli skandal në club me burrin e shoqesVildane Zeneli shfrytëzon çdo moment për tu vënë në qendër të vëmendjes.Super modelja e njohur është fotografuar në një nga clubet e kryeqytetit duke bërë poza provokuese me një mashkull.

Në këtë mbrëmje bukuroshja ishte e shoqëruar me shoqe dhe siç shprehet ajo edhe me bashkëshortët e tyre.

E quditshmja është se mashkulli që pi pijen nga prapanica e saj, është bashkëshorti i shoqes së saj me të cilin si duket modelja nuk ka komplekse.

Ndryshe bukuroshja shqiptare ditë më parë u pa sërish në shoqërinë e reperit 50 cent, marrëdhenia e të cilëve mbetet akoma e pa qartë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here