Vildane Zeneli nxjerr në pah fizikun e përkryerJemi mësuar që bukuroshja Vildane Zeneli të paraqitet çdoherë provokuese, teksa shfaq linjat trupore.

E tillë vjen edhe këtë herë, ku shfaqet bardhezi dhe nxjerr në pah fizikun e përkryer, transmeton gazeta Kosova Sot Online.

Modelja ka realizuar këtë fotosesion dhe fotografitë i ka publikuar në llogarinë e saj në Instagram, për çka është komentuar mjaft mirë.

Vildane Zeneli nxjerr në pah fizikun e përkryer

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here