Vildane Zeneli nuk jep një shans të dytëModelja nga Kosova, Vildane Zeneli sapo ka përfunduar disa ditë pushime në Ibiza dhe ka vendosur të rikthehet në shtëpinë e saj të dytë në Kosovë.

Përveç argëtimit pa fund në Spanjë, në një ndër fotot e publikuara në Instagram ajo shprehet: “ E humbe shansin tënd”.

Kujtojmë se kohët e fundit modelja ka publikuar foto provokuese, duke iu drejtuar një personi të veçantë madje shpesh është shprehur se ndjen dhe mungesën e tij. Siç duket kjo “pritje” e ka lodhur atë, duke i dhënë fund kësaj marrëdhënie “fantazmë”.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here