Keto foto nuk jane nga klipi +18 i Linda Halimit, pasi ne ate video nuk mund te shohesh as afer dicka si kjo.

Ne te vertete, kjo eshte nje nder fotot me te guximshme nudo dhe me seksi qe eshte bere ndonjehere nga ndonje vajze shqiptare.

Fjala eshte per modelen e njohur shqiptare Vildane Zeneli e cila eshte fotografuar kohe me pare nga mjeshtri Raphael Mazzucco per librin e tij fotografik “CULO” nen moton “Bota nuk eshte me e rrafshet”.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here