Vildane Zeneli në shtrat me Artan TelakunDuket se modelja Vildane Zeneli nuk po zgjedh më me kë po bën fotografi dhe ku.Kësaj radhe ajo është shfaqur në Prishtinë me gazetarin e emisionit Prive në Klan Kosova, Artan Telakun.

Kjo fotografi sa do miqësore, është mjaft misterioze pasi që miqësia shihet vetëm në foto e nuk dihet çka ka ndodhur prapa fotos, transmeton Telegrafi.

E ajo që ka ndodhur sigurt është një intervistë mes këtyre dyve, ku Vildania do të tregojë me siguri pse po e trondit popullin me fotografitë që po i poston në rrjetin social, Instagram.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here