Vildane Zeneli “martohet” me Capital T! Cifti më i ri tek estrada shqiptare është mes supermodeles seksi Vildane Zeneli dhe rep këngëtarit Capital T.

Në fakt, e vërteta është ndryshe, ato të dy nuk janë martuar vërtetë por kanë realizuar një fotosesion si nuse e dhëndër, fotosesion ky që do të përcjellë projektet e të dy artistëve në vazhdim./Paparazzi/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here