vildane-shperthyerse-200x300Ajo është e bukur, e suksesshme, me pasione dhe dëshira të shumta.

Bëhet fjalë për modelen shqiptare me famë në botë, Vildane Zenelin.

Përveç modës ajo ka shprehur dashurinë që ka për muzikën.

Duke kujtuar rolin e saj si një imazh kryesor në videon e amerikanit Robin Thicke, në vitin 2012, Vildanja ka ndarë foto nga klipi “All tied Up” në rrjetin social Facebook.

Por ajo që ka befasuar më shumë është fotoja nga prapaskenat e xhirimeve për klipin më të ri të këngëtares.

Ajo shfaqet super seksi me një veshje e cila ekspozon të pasmet bombastike.

Komentet dhe reagimet nga fansat kanë mbërritur menjëherë në rrjetin social pas postimit të fotos.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here