Vildane Zeneli e pret Tetorin e zhveshurE ka pritur në këtë mënyrë ditën e parë të muajit Tetor. Ka preferuar të pozojë topless dhe në mënyrë provokuese, duke u shprehur se Tetori është muaji i saj i preferuar.

Vildane Zeneli prej kohësh publikon foto “hot” në llogarinë Instagram, duke u komentuar nga të gjithë pasi kohë më parë nuk ka ndodhur një fluks i tillë fotosh nga ana e saj.

Këtë herë komentuesit nuk janë treguar aq dashamirës me të, duke i thënë se muaji Tetor do ishte më mirë të gjentë të veshur sesa të zhveshur.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here