Modelja shqiptare Vildane Zeneli e cila jeton dhe vepron në Shtetet e Bashkuara të Amerikës është një femër mjaft atraktive dhe ndiqet nga shumë fansa për shkak të formave të saj.

Ajo vazhdimisht me paraqitjet e saj publike zgjon interesimin për shkak se ajo është mjaft e guximshme me paraqitjet e saj publike duke mos hezituar të ekspozohet.

Së fundmi ajo është bashkuar me aktorët e humorit “Stupcat” duke sjellë diçka të re për publikun tanimë në fushën e aktrimit.

Ajo që bie në sy është ekspozimi që ajo ka bërë, duke nxjerrë pothuajse tërësisht gjoksin duke provokuar publikun.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here