Viktoria Beckham“E shihni, ju kam treguar se ajo buzëqesh”, kështu ishte shprehur David Beckham.

David Beckahm kishte postuar kohë më parë foto ku Viktoria duket mjaftë e gëzuar dhe ka veshur një fustan elegant të kuq, i cili tregon trupin e saj të hollë.

Ajo është e njohur për figurën e saj të jashtëzakonshme.

Viktoria Beckham kishte treguar trupin e saj shtathedhur të dielën në një shfaqje televizive kineze.

Ylli u paraqit me një fustan të kuq elegant, me këpucë dhe jakë të zeza.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here