Nuk dihet ende pse nuk është bërë publike divorci i aktorit të njohur me bashkëshorten e tij, ndarje që është kryer në fillim të 2009-ës, pak kohë pasi Zhusti u kthye nga Greqia.

Ky i fundit ishte martuar me të shoqen që në vitin 1970, në padinë që ka bërë në gjykatë shkruan se me gruan ai nuk jetonte në një shtëpi që vitin 2005 pasi sipas tij lidhja mes tyre nuk funksiononte.

Viktor Zhusti kaloi një periudhë të keqe në jetën e tij, ku vuajti një dënim në shtetin fqinj Greqi. Ndërsa tani ai është rehabilituar dhe ka rinisur punën e tij si aktor e regjisor./balkanweb/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here