Vikena Kamerica raportohet se është shtatzënë në muajin e pestë me fëmijën e saj të parë me të fejuarin Oboisti Erik Tauzi.

Këngëtarja e tërhequr krejtësisht nga mediat i ka shpëtuar kureshtjes së gazetarëve dhe lajmi i shtatzënisë së saj vjen tash si një lajm i papritur.

Çifti është njohur në ambientet e Teatrit të Operas dhe Baletit dhe kanë qenë në lidhje disa vjeçare, e cila para pak kohësh u kurorëzua edhe me fejesën e tyre.

Sipas Bluetooth, dyshja prej pak kohësh kanë nisur të bashkëjetojnë. /Bluetooth/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here