Vig Popa bëhet baba, ky është djali i tij Reperi i njohur kosovar Vig Popa e kishte gruan shtatzënë dhe lajmi i mirë është se dashuria e jetes së tij, Ena, ka lindur një djalë të shëndetshëm.

Ardhja në jetë e të birit, e ka gëzuar jashtë mase reperin kosovar, i cili ka deklaruar se është njeriu më i lumtur në botë

I vogli është pagëzuar me emrin Dominik.Të rritet me shëndet!

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here