Këngëtarja e suksesshme shqiptare, Dafina Zeqiri, ka publikuar videoklipin e ri të këngës së re të titulluar “Hajde ma knej”. Kënga e shfaq Dafinën...
Prezantuesja dhe këngëtarja, Luana Vjollca, është shprehur e kënaqur pasi videoklipi i saj i fundit ka kaluar shifrën prej një milion shikimesh në...
Ka ardhur bashkëpunimi ndërmjet Samanta Karavellës dhe Skivit. “SS” quhet kënga më e re, e cila është realizuar me videoklip dhe ka ardhur para...