Këngëtari Laurant Halimi ka publikuar projektin e tij më të ri muzikor. “Si të zë gjumi” mban titullin kënga e tij më e re...
Se gjërat nuk po shkojnë mirë për këngëtaren Ronela Hajati tashmë e kanë kuptuar të gjithë. Pas një heshtje të madhe dhe tërheqje nga...
Shkenda Dubova dhe Albatros Rexhaj janë dy mysafirët e Shpëtim Deskut n'Kosovë Show. Shkenda Dubova deklaroi se është biseksuale, në pytjen e parashtruar nga...
Ylli në ngritje i skenës muzikore shqiptare, Diona Fona, ka publikuar videoklipin e ri të saj. Bukuroshja 18 vjeçare e cila jeton në Londër...
Këngëtarja kosovare Dua Lipa, e ka publikuar këngën e re të titulluar “Blow Yout Mind (Mwah)”, njofton Klan Kosova. Kjo këngë sapo është ngarkuar...
Gena sapo ka publikuar projektin e ri muzikor të titulluar ‘Jo pa ty’.Kënga ka tekst dhe muzikë të vetë këngëtarit teksa orkestrimi është...