Këngëtarja Luana Vjollca ka publikuar projektin e saj më të ri muzikor, këngën dhe videoklipin “Je veç ti”. Kënga është baladë dhe trajton temën...
Duket se dy prej emrave më të mëdhenj të skenës së muzikës moderne shqiptare, Getoar Selimi dhe Flori Mumajesi, do të publikojnë së...