Këngëtarja Genta ismajli dhe artisti i ri Endrit Mumajesi – Muma kanë publikuar projektin e tyre më të ri muzikor, këngën dhe videoklipin...
Këngëtari Kadri Rogaqi e ka publikuar këngën e re me titull “Dy emra”. Shkruarjen e tekstit dhe realizimin e muzikës i ka bërë Kreshnik...
Era Istrefi vazhdon të ndërtojë famën e saj në skenën botërore. Krijuesja e hitit “BonBon” bëri një performancë të drejtpërdrejtë në kanalin e njohur...
Këngëtari Dorandd Sinani sapo publikoi projektin e ri muzikor. Fjala është për këngën ‘A e kujton’ e cila e rikthen këngëtarin pas suksesit që...
Adrian Gaxha dhe Luana Vjollca, megjithëse të ndarë prej kohësh, vazhdojnë të mbesin ndër më të pëlqyerit dhe të komentuarit nga publiku. Ditë më...