Këngëtari Seven Saraqi ka publikuar projektin e tij më të ri muzikor, këngën dhe klipin “Molotov”. Në një intervistë për Telegrafin, dhënë pak ditë...
Anëtari dhe këngëtari i grupit të njohur kosovar “Etnon”, Miloti, në bashkëpunim me këngëtarin e njohur nga Shkupi, Floriani, kanë sjellë këngën e...
‘HIGH 4’ është projekti më i ri nga anëtarët e labelit ‘Babastars’. Ky projekt i paralajmëruar kohë më parë, është finalizuar edhe me një...
Kënga 'Gabime' e cila u publikua para pak minutash vjen në duet nga Gjiko dhe Nora. E ky projekt muzikor menjëherë pas publikimit u...
Në klipin e fundit të këngëtares shqiptare me famë botërore është punuar me plot përkushtim. Ishte një detaj interesant për të cilin është diskutuar...
Dy këngëtaret e njohur bëjnë “xing”. Të gjithëve ju kujtohet kur pas disa bashkëpunimeve të suksesshme me Lindonin dhe Florianin, Adrian Gaxha publikoi...