Këngëtarja Victoria Beckham ka vendosur të lansojë kanalin e saj zyrtar në Youtube, ku tashmë ka mbledhur mijëra shikime.

Victoria, si shumë yje nga bota e shou bizit, ka nisur një kanal ku ka publikuar deri tani disa video-klipe ku jep këshilla mbi kozmetikën.

Ajo është njohur si një “purgator” i madh dhe mban pastër shtëpinë, dezinfekton gjërat disa herë në ditë, e cila në mënyrë të veçantë “i shkon nerva” burrit të saj.

“Gjithçka duhet të jetë e pastër dhe dezinfektoj çdo gjë që prek, por jam pak e bllokuar nga rruga. Çka të bëjmë “, tha Victoria duke shtuar se David bën panik sa herë që ajo pastron gjërat në shtëpi.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here