Victoria merr këshilla mode nga RomeoRomeo, është më shumë i interesuar t’i ndihmojë ë se tijnë linjën e modës se sa të kënaqet me vëllezërit e tij.

Victoria Beckham e shndërruar në dizenjatore, ka tre fëmijë, Brooklyn, 10-vjeçar, Romeo, shtatëvjeçar dhe katërvjeçarin Cruz me burrin e saj David Beckham, por thotë se fëmija i mesëm ka interesim të madh për modën dhe pëlqen të punojë me të.

“Ne kishim darkë mbrëmë dhe Romeo veshi një komplet me një këmishë të vogël dhe kravatë. Kështu ai vishet çdo ditë, ai është shumë i dhënë pas modës.

Djemtë tjerë të gjithë dëshirojnë të shkojnë në plazh, ai jo. Ai thotë, ‘dua të shkoj të punoj me mamin’, dhe qëndron aty duke shikuar koleksionin, duke ndjerë pëlhurat, duke dhënë mendimet e tij. Ai vërtet e pëlqen këtë”, ka thënë Victoria./Telegrafi/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here