Ajo është 38 vjeç tashmë, por kjo nuk ka ndikuar që të humbasë shkëlqimin e saj. Këtë gjë, modelja suedeze Victoria Silvstedt e ka treguar teksa është shfaqur në plazhet e Majemit.

E veshur me një fustan të kuq, shumë të shkurtër dhe të ngushtë, 38-vjeçarja e ka pasur të vështirë që të mos ekspozonte hiret e saj.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here