Cifti Beckham një nga objetivet kryesor të paparacëve në botë.

Ditët e fundit janë fotografuar në aeroportin e Los Angeles ku dhe kanë dalë fotot e para të Victorias tashmë gjashtë muajshe shtatzënë.

Ajo e veshur me stil dhe me një fustan gri tepër elegant e cila është munduar të fshehë barkun e saj por nuk ia ka arritur qëllimit.

Ajo është në pritje të vajzës së e saj e cila vjen pas tre djemve. Edhe pse cifti nuk ka dëshiruar që të publikohen foto të Victoria shtatzënë paparacët nuk janë ndalur për të treguar fotot.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here