Victoria Bekcham e di mjaft mirë se si të shfaqet para publikut duke pozuar. E veshur vetëm në të brendshme të zeza ajo është shfaqur në Coco Chanel.

38 vjeçarja në këto imazhe që shikoni ndodhet në krah të dizenjuesit Karl Lagerfeld. “Jam e nderuar që jam në Paris.

E dua Parisin dhe stilin francez ndaj shpesh ndjehem paksa franceze”, tha Posh. Nëna e katër fëmijëve ka pozuar edhe për një kopertinë për revistën franceze “Elle”.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here