Victoria Beckham në serialet televizive Zonja Beckham, pasi mori pjese ne serialin televiziv “Ugly Betty”, i ofrohet nje tjeter shans ne nje episod te “Gossip Girl”.

Victoria Beckham  ka njohur muajin e shkuar, protagonisten e “Gossip Girl”, Blake Lively dhe tani e gjen veten pjese te cast-it,ajo  ka plan për tv.

Gossip Girl sillet rreth jetes  se  adoleshenteve të privilegjuar në një shkollë  private në  Manhattan.

Nje burim tregon se bukuroshes Victoria i eshte propozuar nje rol mamaje, te cilin zonja Beckham nuk e ka pelqyer.

Nuk eshte nje aktore dhe kerkon qe roli i saj te jete ironik dhe kerkon te jete me mire nje ish-e dashur e personazhit Ed Westwick, sesa nena e tij”, thote burimi.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here