Victoria BeckhamVictoria Beckham vazhdon edhe në moshë më të shtyrë të ndjehet seksi.

Ish-anëtarja e grupit Spice Girls, thotë se kjo ndjenjë nuk është larguar as pas 10 vitesh martesë me burrin e saj David Beckham.“Po, ndjehem seksi. Jemi shumë me fat që e kemi njëri-tjetrin. Vërtet ndjej se në David kam takuar mikun e shpirtit tim.

Ai është vërtet një baba i mrekullueshëm dhe po ashtu një burrë i shkëlqyeshëm. Andaj, po, ende ndjehem seksi”, ka thënë Victoria.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here