Victoria Beckham tregon gjoksinFustanet e saj modeste dhe elegante e kanë bërë atë një hit në industrinë e modës.

Por Victoria Beckham ka edhe joshje seksuale.Të mërkurën në mbrëmje 41- vjeçarja, e cila kishte veshur xhinse dhe një bluzë të zezë me një dekolte të hapur, u fotografua në Nju Jork, transmeton Kosova Sot Online.

Victoria u pa teksa po mbërrinte në “Polo Club” me veshjen e saj seksi, pasi kishte folur tek ” 92y”.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here