Fustan i zi, i gjatë dhe i ngushtë në bel, këpucë me taka të larta 12 centimetra, me byzylykë në duar dhe celularin në dorë.

Kështu është paraqitur”Miss përfektja” Victoria Beckham në një ndeshje futbolli të të birit, në Los Angeles.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here