Victoria Beckham raportohet se ka biseduar me drejtuesit e Vogue për të pozuar lakuriqe për revistën derisa është shtatzënë.

Sipas revistës Star, ish-anëtarja e grupit “Spice Girl” ka qenë në biseda me kryeredaktoren Anna Wintour për të hequr teshat dhe për të treguar shtatzëninë e saj të katërt.

“Është një gjë shumë ‘Vogue’, por ekipi mund ta bëjë atë të funksionojë dhe ta bëjë ‘modë’. Anna duket se është shumë e prirë për këtë. Çdokush pret që kjo të bëjë bujë. Victoria është një ikonë e madhe e stilit”, ka thënë burimi.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here