Victoria Beckham shet makinën e dizenjuar prej saj 41 – vjeçarja e ka nxjerrë makinë në shitje për një çmim fillestar 60 mijë  paund por tashmë çmimi ka zbritur në 55 mijë. Makina luksoze përfshin një televizor dhe 16 sisteme audio. Range Rover –i ka sedilje lëkure bezhë dhe ka një shpejtësi prej 135 milje për orë.

Një nga drejtuesit e kompanisë ku ka dalë në shitje makina u shpreh se ata po e hiqnin qafe këtë Range Rover sepse nuk e përdorin pasi ai theksoi se kjo nuk është një makinë e dorës së dytë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here