Victoria Beckham me Look të riVictoria Beckham ka hequr nga trupi teshat e saja të rripit për të dukur më seksi me stilin e saj të ri.

Ajo është parë e ulur para burrit të saj David dhe djemve Cruz  dhe Romeo gjatë një ndeshje basketbollit në Los Angeles.

Posh është dukur shumë “in” me fermerkat e zeza përderisa ka pasur edhe tesha shumë interesante të veshura në publik.

Pavarësisht dukjes së re, Victoria dhe asi i LA Galaxy nuk janë dukur shumë të lumtur. Ndoshta për shkak se LA Lakers po habisnin ndeshjen e tyre kundër Dallas Mavericks.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here