Victoria Beckham gjithnje eleganteVictoria gjithnje elegante dhe mbi taka te larta, ne cdo eveniment qe merr pjese. Ajo eshte ‘e pispillosur’ edhe kur behet fjale per hedhjen ne treg te linjes sportive te menduar dhe te dizenjuar nga i shoqi David dhe James Bond per Adidas Originals by Originals.

Ndersa David mban gjithmon veshje sportive, Lady Beckham sfilon me fustan mbremje dhe me taka super te larta.

Ish Posh Spice u prezantua me nje prej fustaneve me te ngushta dhe me nje dekolte V super te hapur, e hipur mbi taka te ekzagjeruara.

Veshja e saj nuk eshte aspak ne harmoni me linjen e dizenjuar nga i shoqi. Kjo po qe eshte mbeshtetja e duhur per mbremjen e David!

Kjo mbremje mesa duket u shfrytezua nga Victoria per veten e saj…ajo nuk e ka shume mendjen ne gjerat qe ben i shoqi.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here