Victoria Beckham Ish anëtarja e grupit Spice Girls dhe dizajnuesja e njohur e modës Victoria Beckham sot feston 42 vjetorin e lindjës.

Beckham si solo këngëtare ishte shumë shpesh pjesë e top dhjetëshes së këngëve më të dëgjuara në Mbretërinë e Bashkuar, duke përfshirë hitin e saj “Out of Your Mind, transmeton KlanK.

Dizajnuesja e njohur e modës është martuar me yllin e futbollit David Beckham dhe së bashku kanë katër fëmijë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here