Victoria Beckham dhe Kate Moss janë dukur të zeza Ikonat e modës Victoria Beckham dhe Kate Moss janë dukur të zeza në paraqitjen e tyre të mbrëmshme në ndarjen e çmimeve të modës në Londër.

Çifti, të dyja 35 vjet, i janë bashkuar ceremonisë që është mbajtur në Oborrin Mbretërorë të Drejtësisë në Londër dhe është prezantuar nga James Corden.

Po ashtu këtë eveniment e ka përcjell edhe gruja e kryeministrit britanik Sarah Brown dhe ish kampioni i boksit Joe Colzaghe me të dashurën e tij nga filmi “Strictly Come Dancing”, Kristina Rihanoff.

Bukuroshi si qershi, Christopher Baily fitoi çmimin si dizajneri e vitit.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here